Designeri: pedrali r&d
Parte dintr-o gama vasta de scaune Kuadra, modelul 1328 are picioarele metalice tip sanie, disponibile in diverse variante de finisaje. Scoica este din lemn multistratificat, iar culoarea acesteia poate fi aleasa din paleta disponibila.
Este suprapozabil, se intretine si depoziteaza usor si se potriveste amenajarilor moderne, in locatii precum: office, sali de conferinta, sali de asteptare, cantine, cafeterii, foodcourt-uri si multe altele.
46 cm
85 cm
50 cm
54 cm
Finisaje Lemn




| Brand | Pedrali |
|---|---|
| Tip locatie | Cantine, Catering, Cofetarii/Patiserii, Fast-Food/Foodcourt-uri, Institutii publice, Office, Sali asteptare, Sali conferinta |
| Finisaje Lemn | Natur, Wenge, Zebrano, Antracit |
| Brate | Fara brate |
| Greutate neta | 5,5 kg |
| Înăltime șezut | 46 cm |
| Inaltime totala | 85 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Adancime | 54 cm |
| Materiale | Metal, Lemn multistratificat |
Aceasta sectiune este dedicata arhitectilor si designerilor.
Contactati-ne pentru mai multe detalii.
Produse complementare
- Blaturi de masa furniruite
Detaliipret de lista 174.00 EUR + TVA - Blaturi Compact
Detaliipret de lista 116.00 EUR + TVA - Picior de masa Natural Tiffany
Detaliipret de lista 188.00 EUR + TVA - Picior de masa Natural Tiffany Dreptunghiular
Detaliipret de lista 223.00 EUR + TVA - Picior de masa Tiffany Rotund
Detaliipret de lista 117.00 EUR + TVA



