Un scaun clasic din lemn curbat reinventat intr-o forma moderna scaunul cu brate no 33 este din lemn de fag si poate fi comandat in diverse culori. Este potrivit pentru restaurante, bistro-uri, baruri, cafenele, pub-uri si poate fi personalizat cu accesorii precum: tinte decorative sau finisaj in contrast pentru capetele picioarelor.
Sezutul este disponibil in doua variante: tapitat si impletit. Acest scaun cu spatar plin face parte din gama emblematica de produse TON - este un scaun cu forma atemporala si utilizare versatila.
Pretul afisat este pentru scaunul tapitat cu stofa din categoria A.
pret de lista 640.64 EUR + TVA
- Cumpara 2 Buc la pretul de 621.42 EUR/bucata
- Cumpara 5 Buc la pretul de 615.01 EUR/bucata
- Cumpara 7+ Buc la pretul de 602.20 EUR/bucata
46 cm
76-78 cm
48 cm
48 cm
Finisaje Lemn






Tapiterie

| Brand | Ton |
|---|---|
| Tip locatie | Bar / Pub, Bistro, Cafenele, Cofetarii/Patiserii, Hoteluri, Restaurante |
| Finisaje Lemn | Natur, Nuc, Wenge, Negru, Fag albit, Antichizat |
| Tapiterie | Stofe-Standard |
| Brate | Cu brate |
| Cubaj | 0.35 |
| Greutate neta | 4-4.9 kg |
| Înăltime șezut | 46 cm |
| Inaltime totala | 76-78 cm |
| Lungime | 48 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Materiale | Lemn Masiv Curbat |
Aceasta sectiune este dedicata arhitectilor si designerilor.
Contactati-ne pentru mai multe detalii.








