Scaunul cu brate no. 20 este disponibil in mai multe variante de culori. Este disponibil cu doua tipuri de sezut: tapitat si impletit si are diverse variante de personalizare (nuante naturale de lemn, culori pline sau finisaj antichizat). Este din lemn de fag, potrivit pentru restaurante, baruri, cafenele, pub-uri, bistro-uri si poate fi personalizat cu accesorii precum: tinte decorative sau finisaj in contrast pentru capetele picioarelor.
Pretul afisat este pentru modelul de scaun tapitat cu stofa categoria A.
pret de lista 623.84 EUR + TVA
- Cumpara 2 Buc la pretul de 605.12 EUR/bucata
- Cumpara 5 Buc la pretul de 598.89 EUR/bucata
- Cumpara 7+ Buc la pretul de 586.41 EUR/bucata
46 cm
84 cm
42.5 cm
45.5 cm
Finisaje Lemn





Tapiterie

| Brand | Ton |
|---|---|
| Tip locatie | Bar / Pub, Bistro, Cafenele, Cofetarii/Patiserii, Fast-Food/Foodcourt-uri, Hoteluri, Restaurante |
| Finisaje Lemn | Natur, Nuc, Wenge, Negru, Antichizat |
| Tapiterie | Stofe-Standard |
| Brate | Cu brate |
| Cubaj | 0.392 |
| Greutate neta | 4-4.4 kg |
| Înăltime șezut | 46 cm |
| Inaltime totala | 84 cm |
| Lungime | 42.5 cm |
| Adancime | 45.5 cm |
| Materiale | Lemn Masiv Curbat |
Aceasta sectiune este dedicata arhitectilor si designerilor.
Contactati-ne pentru mai multe detalii.








