Piciorul de masă Tiffany este ideal pentru amenajarea spatiilor interioare si exterioare. Baza de susținere vă va oferi o stabilitate mai bună fiind dotată cu piciorușe pentru reglare.
Prețul afișat este pentru varianta pe culoare neagra potrivită si pentru exterior.
pret de lista 112.00 EUR + TVA
- Cumpara 7 Buc la pretul de 100.80 EUR/bucata
- Cumpara 25 Buc la pretul de 96.32 EUR/bucata
- Cumpara 36+ Buc la pretul de 91.84 EUR/bucata
| Brand | SCAB-Design |
|---|---|
| Hide Price | Nu |
| Tip locatie | Bar / Pub, Bistro, Cafenele, Cantine, Catering, Cluburi, Cofetarii/Patiserii, Fast-Food/Foodcourt-uri, Gradinite/Spatii de joaca, Hoteluri, Institutii publice, Lounge, Office, Receptii, Restaurante, Sali asteptare, Sali conferinta, Sali evenimente/nunti, SPA/Piscine, Terase |
| Greutate neta | 11,6kg |
| Lungime baza | 40 |
| Latime baza | 40 |
| Inaltime | 73 |
| Diametru baza | 0 |
| Blat rotund admis | D80cm |
| Blat patrat/dretpunghiular admis | 80x80cm |
| Materiale | Fonta, Metal |







