O idee inovatoare dedicata îndeplinirii tuturor dorintelor de confort si stil.
Piciorul de masa Nemo este ideal petru amenajarea spatiilor interioare si exterioare.
Caracteristici:
- Aluminiu turnat cu patru picioare.
- Coloana din aluminiu patrata cu colturi rotunjite.
- Cu 4 picioare reglabile.
Culori disponibile: argintiu, antracit si alb dove grey
Inaltimea de 73 cm - baltul maxim recomandat este 80x80 cm sau cu diamentru de 80cm.
Inaltimea de 109 cm - baltul maxim recomandat este 70x70 cm sau cu diamentru de 70cm.
Prețul afișat este valabil pentru varianta cu inaltimea de 73 cm.pret de lista 124.00 EUR + TVA
- Cumpara 6 Buc la pretul de 111.60 EUR/bucata
- Cumpara 23 Buc la pretul de 106.64 EUR/bucata
- Cumpara 33+ Buc la pretul de 101.68 EUR/bucata
| Brand | SCAB-Design |
|---|---|
| Hide Price | Nu |
| Tip locatie | Bar / Pub, Cafenele, Cluburi, Cofetarii/Patiserii, Fast-Food/Foodcourt-uri, Restaurante, Terase |
| Functionalitati | Reglabile |
| Greutate neta | 5,5 kg |
| Lungime baza | 51 cm |
| Latime baza | 51 cm |
| Inaltime | 73 |
| Diametru baza | - |
| Blat rotund admis | 80 cm |
| Blat patrat/dretpunghiular admis | 80x80 cm |
| Materiale | Metal |
Aceasta sectiune este dedicata arhitectilor si designerilor.
Contactati-ne pentru mai multe detalii.






