Blaturile de masă Werzalit Pinie sunt rezistente la intemperii și raze UV, ceea ce le face ideale atât pentru utilizare în amenajări exterioare, cât și interioare. Această replică fidelă a lemnului de pin poate conferi un aer rustic spațiilor în care este plasată, iar împreună cu diverse modele de picioare de masă și scaune de terasă, puteți crea decoruri și amenajări personalizate, adaptate gusturilor dumneavoastră.
Prețul afișat este pentru dimensiunea 70x70 cm
Pentru comenzi cu o alta dimensiune potrivită spațiului dumneavoastră, nu ezitați să ne contactați.
pret de lista 153.08 EUR + TVA
- Cumpara 6 Buc la pretul de 137.77 EUR/bucata
- Cumpara 24 Buc la pretul de 131.65 EUR/bucata
- Cumpara 30+ Buc la pretul de 125.53 EUR/bucata
Blaturi de masa Werzalit Pinie este disponibil pentru cumpărare numai în trepte de 6
| Brand | Werzalit |
|---|---|
| Tip locatie | Bistro, Cafenele, Cantine, Catering, Restaurante, Terase |
| Tip Blaturi | Blaturi de Interior, Blaturi de Exterior |
| Greutate neta | 4.2-18 kg |
| Diametru | Ø60/Ø70/Ø80cm |
| Lungime | 60/70/80/120cm |
| Latime | 60/70/80/cm |
| Grosime | 2.6cm |
| Materiale | Werzalit |








