Un model clasic de blaturi de masa, precum modelul Werzalit Black, poate fi incadrat intr-o mare diversitate de spatii, atat interioare si exterioare. Acest blat este rezistent in fata conditiilor meteo extreme razelor UV, abraziunii si presiunii, fiind foarte usor de curatat.
*Prețul afișat este pentru dimensiunea 70x70 cm, pentru o comandă minimă de 10 bucăți.Pentru comenzi mai mici sau pentru a găsi dimensiunea potrivită spațiului dumneavoastră, nu ezitați să ne contactați.pret de lista 153.08 EUR + TVA
- Cumpara 5 Buc la pretul de 137.77 EUR/bucata
- Cumpara 19 Buc la pretul de 131.65 EUR/bucata
- Cumpara 27+ Buc la pretul de 125.53 EUR/bucata
| Brand | Werzalit |
|---|---|
| Tip locatie | Bar / Pub, Cafenele, Catering, Cluburi, Fast-Food/Foodcourt-uri, Sali asteptare, SPA/Piscine, Terase |
| Tip Blaturi | Blaturi de Interior, Blaturi de Exterior |
| Greutate neta | 4.2-18 kg |
| Diametru | Ø60/Ø70/Ø80cm |
| Lungime | 60/70/80/120cm |
| Latime | 60/70/80/cm |
| Grosime | 2.6cm |
| Materiale | Werzalit |






