Minimalistă și ușoară, dar rezistentă și impermeabilă, banca Amai se potrivește în orice decor, de la terasă la stradă, școală sau birou. Suprafața din oțel vopsit este ușor de curățat și întreținut, atât în interior, cât și în exterior. Datorită formei distinctive în A, această bancă se potrivește perfect cu designul unic al mesei Amai, dar arată excelent și singură.
Caracteristici:
- Potrivită pentru interior și exterior, de la terasa casei la birou
- Pentru 4-5 persoane
- Se poate glisa ușor sub masa Amai atunci când masa este în poziție înaltă
- Ușor de curățat și întreținut datorită finisajului cu pulbere
pret de lista 1610.00 EUR + TVA
- Cumpara 1 Buc la pretul de 1561.70 EUR/bucata
- Cumpara 2 Buc la pretul de 1545.60 EUR/bucata
- Cumpara 3+ Buc la pretul de 1513.40 EUR/bucata
51cm
51 cm
249 cm
40
Culori




| Brand | Extremis |
|---|---|
| Culori | NERO, beach-beige-ral1019, cooper-brown-ral8004, offwhite-ral9002 |
| Înăltime șezut | 51cm |
| Inaltime totala | 51 cm |
| Latime | 249 cm |
| Adancime | 40 |
| Functionalitati | Multifunctionale |
| Materiale | Metal |




